Programazio eszenikoa

martxoak 09

IN BEtween

IN BEtween, Helena Golab

  • Ordua: 13:00
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.
La noche árabe

La noche árabe, Hika Teatroa-Kabia Teatroa-Pabellón 6

  • Ordua: 17:00
  • Lekua: Gazteszena (Egia K.E.)
Equus

Equus, Cía. Ferroviaria

  • Ordua: 18:45
  • Lekua: Antzoki Zaharra

Solitudes, Kulunka Teatroa

  • Ordua: 21:00
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia
La máquina de la soledad

La máquina de la soledad, Microscopía y Oligor

  • Ordua: 22:45
  • Lekua: San Telmo Museoa
Delicia

Delicia, Seda Producciones

  • Ordua: 24:15
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia

martxoak 10

New Orleansko Cyrano

New Orleansko Cyrano, Vaivén producciones

  • Ordua: 10:00 + 11:30
  • Lekua: Lugaritz K.E.
El cielo ahora

El cielo ahora, Olatz de Andrés

  • Ordua: 11:30
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.
Pereza

Pereza, Cielo raso

  • Ordua: 13:00
  • Lekua: Gazteszena (Egia K.E.)
Irakurriz

Irakurriz, Shakti Olaizola

  • Ordua: 17:30 + 19:30
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Gorputza

Gorputza, Kolorearekin

  • Ordua: 17:30
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Un obús en el corazón

Un obús en el corazón, L'om imprebís

  • Ordua: 18:45
  • Lekua: Antzoki Zaharra
La calma mágica

La calma mágica, CDN-Tanttaka Teatroa

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia
La máquina de la soledad

La máquina de la soledad, Microscopía y Oligor

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: San Telmo Museoa

martxoak 11

L'homme Assis

L'homme Assis, Compagnie YMA

  • Ordua: 10:00
  • Lekua: Lugaritz K.E.
HappyEnd

HappyEnd, Vaivén producciones

  • Ordua: 11:00
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.
Toutes les filles devraient avoir un poème1.jpg

Toutes les filles devraient avoir un poème, Paul les oiseaux

  • Ordua: 13:00
  • Lekua: Gazteszena (Egia K.E.)
LAUESKU 22

Lauesku 22, Lasala

  • Ordua: 17:30
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Innings

Innings, Colectivo Lamajara

  • Ordua: 17:30
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
El reportaje

El reportaje, El picadero

  • Ordua: 19:00
  • Lekua: Antzoki Zaharra
Walking City

Walking City, Carmelo Segura Companhia

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia
La fiera

La fiera, Mariano Tenconi Blanco

  • Ordua: 23:00
  • Lekua: 2016 Gunea

martxoak 12

Jauzi hirukoitza

Jauzi hirukoitza, Pikor teatro

  • Ordua: 10:00 + 12:00
  • Lekua: Lugaritz K.E.
El hombre almohada

El hombre almohada, ilMaquinario Teatro

  • Ordua: 11:30
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.
Barbecho

Barbecho, Natxo Montero

  • Ordua: 13:15
  • Lekua: Gazteszena (Egia K.E.)
Yo maté a Pinochet

Yo maté a Pinochet, Teatro Errante

  • Ordua: 17:30
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Compás de espera

Compás de espera, Choni Compañía Flamenca

  • Ordua: 19:00
  • Lekua: Antzoki Zaharra
Mladinsko

¡Maldito sea el traidor a su patria!, Theatre Mladinsko

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia
De la Purissima

De la Purissima

  • Ordua: 23:30
  • Lekua: 2016 Gunea

Antolatzen du

  • Gipuzkoako Foru Aldundia, Diputación Foral de Gipuzkoa
  • Eusko Jaurlaritza Kultura Siala, Gobierno Vasco Departamento de Cultura
  • Gobierno de España, Ministerio de Educación, Cultura y Deporte

Kolaboratzaileak

  • fundación sgae fundazioa
  • Iberescena
  • Kutxa Fundazioa
  • Etxepare
  • oara
  • cofae
  • ballet T: Centro Coreográfico Transfronterizo
  • Eszena-T
  • Cooperación Territorial España-Francia-Andorra 2007-2013
  • EAB
  • Unión Europea
  • Acción Cultural Española, Gobierno de España
  • donostiakultura.com; San sebastián, ciudad de la cultura
  • Donostiako Udala, Ayuntamiento de San Sebastián
  • San Sebastián, Donostia 2016