Programazio eszenikoa

martxoak 06

A corps perdus Opus 2, Bivouac Compagnie

A corps perdus Opus 2, Cie. Bivouac

  • Ordua: 04, 05, 20:00; 06, 20:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia
Gold Dust Rush

Gold Dust Rush, Eulàlia Bergadà

  • Ordua: 13:00
  • Lekua: Gazteszena (Egia K.E.)
Frida

Frida, Iris Teatro

  • Ordua: 17:00
  • Lekua: Kutxa Kultur Kluba (Tabakalera)
Tiempo

Tiempo, Teatre de Guerrilla

  • Ordua: 18:30
  • Lekua: Antzoki Zaharra
El árbol de Hiroshima

El árbol de Hiroshima, Kabia Teatro

  • Ordua: 20:30 / 24:30 (Akreditatuak)
  • Lekua: 2016 Gunea
The Endgame

The Endgame, Lokke | Olatz de Andrés

  • Ordua: 23:00
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Koadernoa zuri

Koadernoa zuri, Hika Teatroa

  • Ordua: 20:00
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.

martxoak 07

Medea

Medea, Pilar Távora

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia
Jardín de invierno

Jardín de invierno, Cielo Raso

  • Ordua: 12:00
  • Lekua: Gazteszena (Egia K.E.)
Cuaderno en blanco

Cuaderno en blanco, Hika Teatroa

  • Ordua: 10:00
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.
Topa, work in progress

Topa, Work In Progress - Kukai Dantza & Brodas Bross

  • Ordua: 14:00
  • Lekua: Zabaltza - Azotea, Tabakalera
La Sangre de los Árboles

La Sangre de los Árboles, Compañía Reverso

  • Ordua: 17:00
  • Lekua: Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
Lurrak

Lurrak, Lurrak Antzerkia

  • Ordua: 17:30
  • Lekua: Tabakalera Patioa
The Primitals

The Primitals, Primital Bros & Yllana

  • Ordua: 19:00
  • Lekua: Antzoki Zaharra
Flores Ácidas

Flores Ácidas, Grupo Las Damas

  • Ordua: 23:00
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Hariografía

Hagiografía, De La Puríssima

  • Ordua: 23:59 (Akreditatuak)
  • Lekua: 2016 Gunea

martxoak 08

Los Malditos

Los Malditos, Unahoramenos producciones

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia
La Sangre de los Árboles

La Sangre de los Árboles, Compañía Reverso

  • Ordua: 17:00
  • Lekua: Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
Sedientos

Sedientos, Compañía Ferroviaria

  • Ordua: 10:00
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.
Último tren a Treblinka

Último tren a Treblinka, Vaivén Producciones

  • Ordua: 16:00
  • Lekua: 1. Espazioa, Tabakalera
Now

N O W, Lasala

  • Ordua: 12:00
  • Lekua: Gazteszena (Egia K.E.)
Coordenadas

Coordenadas, Laurentzi Producciones & Teatro Arriaga

  • Ordua: 19:00
  • Lekua: Antzoki Zaharra
One Way Ticket

One Way Ticket, Kanpai

  • Ordua: 23:00
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Raw

Raw, Amaia Elizaran

  • Ordua: 23:00
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Inestable

Inestable, Sutottos

  • Ordua: 23:59 (Akreditatuak)
  • Lekua: 2016 Gunea

martxoak 09

Soka, Tanttaka Teatroa & Victoria Eugenia Antzokia

  • Ordua: 13:00
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia
Estela Medina

Sólo una actriz de teatro, Estela Medina; Compañía Reverso

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia
Resaca

Resaca, ilMaquinario Teatro

  • Ordua: 10:00
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.

Hariak, Ertza Konpainia

  • Ordua: 11:30
  • Lekua: Gazteszena (Egia K.E.)

Hariak, Ertza Konpainia

  • Ordua: 20:00
  • Lekua: Gazteszena (Egia K.E.)
Último tren a Treblinka

Último tren a Treblinka, Vaivén Producciones

  • Ordua: 16:30
  • Lekua: 1. Espazioa, Tabakalera
Zona (no) confort

Zona (no) confort, Krego - Martín Danza

  • Ordua: 17:00
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Tejidos al tiempo

Tejidos al tiempo, Choni Cía.Flamenca

  • Ordua: 18:30
  • Lekua: Antzoki Zaharra
Phalène

Phalène, Cie Grégoire-Muriel Corbel

  • Ordua: 23:00
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia

Antolatzen du

  • Gipuzkoako Foru Aldundia, Diputación Foral de Gipuzkoa - Orain Kultura
  • Eusko Jaurlaritza Kultura Siala, Gobierno Vasco Departamento de Cultura
  • Gobierno de España, Ministerio de Educación, Cultura y Deporte

Kolaboratzaileak

  • Kutxa Fundazioa
  • fundación sgae fundazioa
  • Etxepare
  • Tabakalera
  • oara
  • cofae
  • ballet T: Centro Coreográfico Transfronterizo
  • Eszena-T
  • Cooperación Territorial España-Francia-Andorra 2007-2013
  • Unión Europea
  • Acción Cultural Española, Gobierno de España
  • Diario Vasco
  • donostiakultura.eus; San sebastián, ciudad de la cultura
  • Donostiako Udala, Ayuntamiento de San Sebastián