Programazio eszenikoa

martxoak 05

M I C R O C L I M A T E, LASALA

M I C R O C L I M A T E, LASALA

  • Ordua: 13:00
  • Lekua: Egia K.E.
Terra, Compagnie Illicite-Fabio Lopez

Terra, Compagnie Illicite Bayonne

  • Ordua: 17:30
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Metamorfose, Aline Corrêa

Metamorfose, Aline Corrêa

  • Ordua: 17:30
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Endless Fall, Francesc Fernández / Julia Cortés

Endless Fall, Francesc Fernández / Julia Cortés

  • Ordua: 17:30
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Dos hermanas, Thèatre des Chimères

Dos hermanas, Thèatre des Chimères

  • Ordua: 19:00
  • Lekua: Antzoki Zaharra
Txarriboda, Hika Antzerki Taldea

Txarriboda, Hika Teatroa

  • Ordua: 20:00
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.
La casa de la llave, Tanttaka Teatroa

La casa de la llave, Tanttaka Teatroa

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia

Soy una feria, Maui

  • Ordua: 23:30 (Akreditatuak)
  • Lekua: Convent Garden-Cripta
 Tijuana, Lagartijas tiradas al sol

Tijuana, Lagartijas tiradas al sol

  • Ordua: 5, 16:00 / 6, 17:30
  • Lekua: Kutxa Kultur Kluba (Tabakalera)

martxoak 06

 Tijuana, Lagartijas tiradas al sol

Tijuana, Lagartijas tiradas al sol

  • Ordua: 5, 16:00 / 6, 17:30
  • Lekua: Kutxa Kultur Kluba (Tabakalera)

Rámper: vida y muerte de un payaso, Cancamisa Teatro

  • Ordua: 10:00
  • Lekua: Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
Txarriboda, Hika Antzerki Taldea

Bodorrio, Hika Teatroa

  • Ordua: 11:30
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.
La Zanja, Titzina Teatro

La Zanja, Titzina Teatro

  • Ordua: 13:00
  • Lekua: Egia K.E.
Pool, Amaia Elizaran

Pool, Amaia Elizaran

  • Ordua: 17:30
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Quintetto, Aldes

Quintetto, Aldes

  • Ordua: 17:30
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Sherezade y las capas de la cebolla, Vaiven Producciones

Sherezade y las capas de la cebolla, Vaiven Producciones

  • Ordua: 19:00
  • Lekua: Antzoki Zaharra
Tempus fugit, Cie Toula Limnaios

tempus fugit, cie toula limnaios

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia

Oxido / Umore garratza, Pez Limbo

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: Convent Garden-Cripta

Oxido/Humor Corrosivo, Pez Limbo

  • Ordua: 23:30 (Akreditatuak)
  • Lekua: Convent Garden-Cripta
Imperio-Museo de la Ficcion, Matias Umpierrez

Fikzioaren museoa I. Inperio, Matías Umpierrez

  • Ordua: 6, 13:00 (akrediatuak ingelesez); 7, 16:00 (akreditatuak gazteleraz); 8 16:00 (akreditatuak euskaraz)
  • Lekua: San Telmo Museoa

martxoak 07

Imperio-Museo de la Ficcion, Matias Umpierrez

Fikzioaren museoa I. Inperio, Matías Umpierrez

  • Ordua: 6, 13:00 (akrediatuak ingelesez); 7, 16:00 (akreditatuak gazteleraz); 8 16:00 (akreditatuak euskaraz)
  • Lekua: San Telmo Museoa
El fin de las cosas, Cía Eva Guerrero

El fin de las cosas, Cía Eva Guerrero

  • Ordua: 10:00
  • Lekua: Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
Claudia, La Conquesta del Pol Sud

Claudia, La Conquesta del Pol Sud

  • Ordua: 11:30
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.
La Wagner, Pablo Rotemberg

La Wagner, Pablo Rotemberg

  • Ordua: 13:00
  • Lekua: Egia K.E.
Erritu (Work in progress), Kukai Dantza

Erritu (Work in progress), Kukai Dantza

  • Ordua: 16:45 (Akreditatuak)
  • Lekua: San Telmo Museoa
Exit (la de emergencia), Compañía La que tu me haces

Exit (la de emergencia), Compañía La que tú me haces

  • Ordua: 17:30
  • Lekua: Kutxa Kultur Kluba (Tabakalera)
Nere azalean arrotz, Myriam Perez Cazabon

Nere azalean arrotz, Myriam Perez Cazabon

  • Ordua: 17:30
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Encuentros, Denis Santacana

Encuentros, Denis Santacana

  • Ordua: 17:30
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Tal vez soñar, Factoría Unahoramenos

Tal vez soñar, Factoría Unahoramenos

  • Ordua: 19:00
  • Lekua: Antzoki Zaharra
Man Ray, Taiat Dansa

Man Ray, Taiat Dansa

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia
El hombre nada, Andy Chango

El hombre nada, Andy Chango

  • Ordua: 23:30 (Akreditatuak)
  • Lekua: Convent Garden-Cripta

martxoak 08

Imperio-Museo de la Ficcion, Matias Umpierrez

Fikzioaren museoa I. Inperio, Matías Umpierrez

  • Ordua: 6, 13:00 (akrediatuak ingelesez); 7, 16:00 (akreditatuak gazteleraz); 8 16:00 (akreditatuak euskaraz)
  • Lekua: San Telmo Museoa
Exit (la de emergencia), Compañía La que tu me haces

Exit (la de emergencia), Compañía La que tú me haces

  • Ordua: 17:30
  • Lekua: Kutxa Kultur Kluba (Tabakalera)
 ContraEscena, The Funamviolistas

ContraEscena, The Funamviolistas

  • Ordua: 10:00
  • Lekua: Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)

Baserri, Proyecto Larrua

  • Ordua: 11:30
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.
Growing young, Dantzaz

Growing young, Dantzaz

  • Ordua: 13:00
  • Lekua: Egia K.E.
La Prietty Guoman, César Enriquez Cabaret

La Prietty Guoman, César Enriquez Cabaret

  • Ordua: 17:30
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Esto no me lo esperaba, Zanguango Teatro

Esto no me lo esperaba, Zanguango Teatro

  • Ordua: 19:00
  • Lekua: Antzoki Zaharra
Luces de Bohemia, Teatro Clásico de Sevilla

Luces de Bohemia, Teatro Clásico de Sevilla

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia
Nuestros boleros prohibidos, Casa de Teatro

Nuestros boleros prohibidos, Casa de Teatro

  • Ordua: 24:00 (Akreditatuak)
  • Lekua: Convent Garden-Cripta

Antolatzaileak

  • Donostia / San Sebastiaán - DK

Laguntzaileak

  • Gipuzkoako Foru Aldundia, Diputación Foral de Gipuzkoa - Orain Kultura
  • Eusko Jaurlaritza Kultura eta Hizkuntza Politika Saila, Gobierno Vasco Departamento de Cultura y Política Lingüística
  • Gobierno de España, Ministerio de Educación, Cultura y Deporte

Babesleak

  • Kutxa Fundazioa
  • fundación sgae fundazioa
  • Etxepare
  • oara
  • cofae
  • ballet T: Centro Coreográfico Transfronterizo
  • Eszena-T
  • Unión Europea
  • Acción Cultural Española, Gobierno de España
  • iberescena
  • Convent Garden - Donostia / San Sebastián
  • Festival Territorio Violeta
  • Fundación Smedia

2018© copyright