Programazio eszenikoa

martxoak 9

Meeting point, Ertza

Meeting point, Ertza

  • Ordua: 16:15 / 20:00
  • Lekua: Alderdi Eder
Yo-Yo, Naoto Okada

Yo-Yo, Naoto Okada

  • Ordua: 17:00 / 20:30
  • Lekua: Konstituzio Plaza
Topa, Kukai dantza

Topa, Kukai dantza

  • Ordua: 17:20 / 20:55
  • Lekua: Konstituzio Plaza
Men in coats, Kukai dantza

Men in coats

  • Ordua: 17:45 / 21:15
  • Lekua: Konstituzio Plaza
Todo encaja, UpArte

Todo encaja, UpArte

  • Ordua: 18:00 / 21:30
  • Lekua: Bretxa Merkatua
Street pole dance, fire and pole; Meriko

Street pole dance, fire and pole; Meriko

  • Ordua: 18:55 / 22:25
  • Lekua: Boulevard-Bretxa
Begiradak; Sara Alvarez, Ortzi Acosta

Begiradak; Sara Alvarez, Ortzi Acosta

  • Ordua: 19:15 / 22:45
  • Lekua: Boulevard-Bretxa
Airean; Iraitz Lizarraga, Maider Yabar

Airean; Iraitz Lizarraga, Maider Yabar

  • Ordua: 19:40 /23:10
  • Lekua: Boulevard-Bretxa
Sharing Home, Denis Santacana

Sharing Home, Denis Santacana

  • Ordua: 20:00
  • Lekua: Gazteszena (Egia K.E.)

Los cuernos de Don Friolera, Morfeo Teatro

  • Ordua: 20:00
  • Lekua: Antzoki Zaharra

Les amants flammes, Attrap'Lune

Les amants flammes, Attrap'Lune

  • Ordua: 23:30
  • Lekua: Bulevard (Kiosco)

martxoak 10

MACBETH

Macbeth, Arriaga Antzokia

  • Ordua: 20:00
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia

martxoak 11

shojo

Eszena Dantz, Konpainia ugari

  • Ordua: 12:00
  • Lekua: Gazteszena (Egia K.E.)

Out of the blue II,  LaRutan

Out of the blue II, LaRutan

  • Ordua: 14:30
  • Lekua: Kutxa Kultur Plaza (Tabakalera)
Los años rápidos, Chariny producciones

Los años rápidos, Chariny producciones

  • Ordua: 17:00
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia

El Enjambre, VAIVEN

  • Ordua: 18:30
  • Lekua: Antzoki Zaharra

Roman y Julieta, Borobil

Roman eta Julieta, Borobil

  • Ordua: 20:00
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.

Erritu, Kukai

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia

Fabiolo connection: Match to the future

Fabiolo connection: Match to the future, Rafael Maza

  • Ordua: 23:30 (Akreditatuak)
  • Lekua: Convent Garden-Cripta

martxoak 12

Roman y Julieta, Borobil

Roman y Julieta, Borobil

  • Ordua: 10:00
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.

Luz, Lasala

Luz, Lasala

  • Ordua: 11:30
  • Lekua: Gazteszena (Egia K.E.)

Yo no estoy loca, Teatro Petra

  • Ordua: 13:15 / 16:30
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia

Espejismo, El Espejo Negro

  • Ordua: 18:00
  • Lekua: Antzoki Zaharra

Bending the walls; Beyond, Lava-compañía de danza

  • Ordua: 20:00
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia

 La Leyenda del Devengari

Escápate-atro: La Leyenda del Devengari, Metidos en obras

  • Ordua: 23:30 (Akreditatuak)
  • Lekua: Convent Garden-Cripta

martxoak 13

Como un viento helado, Tanttaka

Como un viento helado, Tanttaka

  • Ordua: 10:00
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.

Piedra, Cielo Raso

Piedra, Cielo Raso

  • Ordua: 11:30
  • Lekua: Gazteszena (Egia K.E.)

Retrópica, Mari Paula

Retrópica, Mari Paula

  • Ordua: 13:15 / 16:30
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia

Vientos que nos barrerán, Spectare

  • Ordua: 18:00
  • Lekua: Antzoki Zaharra

Dublineses, Ados Teatroa

  • Ordua: 20:00
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia

Madame Señorita: QUESTION, Paula Valluerca

Madame Señorita: QUESTION, Paula Valluerca

  • Ordua: 23:30 (Acreditados)
  • Lekua: Convent Garden-Cripta

martxoak 14

Un poyo rojo

Un poyo rojo, Un poyo rojo

  • Ordua: 10:00
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.

Cambiando el paso

Cambiando el paso, Cía Cristina Gómez

  • Ordua: 11:30
  • Lekua: Gazteszena (Egia K.E.)

Promesa de fin de año

Promesa de fin de año, La Maldita Vanidad

  • Ordua: 16:30
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia

Julietas, Romeo Circo, Markeliñe

  • Ordua: 18:00
  • Lekua: Antzoki Zaharra

rey lear

Rey Lear, Atalaya Teatro

  • Ordua: 20:00
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia

Una investigación pornográfica, Líate

  • Ordua: 23:30 (Acreditados)
  • Lekua: Convent Garden-Cripta

Antolatzaileak

  • Donostia / San Sebastiaán - DK

Laguntzaileak

  • Gipuzkoako Foru Aldundia, Diputación Foral de Gipuzkoa - Orain Kultura
  • Eusko Jaurlaritza Kultura eta Hizkuntza Politika Saila, Gobierno Vasco Departamento de Cultura y Política Lingüística
  • Gobierno de España, Ministerio de Cultura y Deporte

Babesleak

  • Kutxa Fundazioa
  • fundación sgae fundazioa
  • Etxepare
  • oara
  • cofae
  • ballet T: Centro Coreográfico Transfronterizo
  • Eszena-T
  • Unión Europea
  • Acción Cultural Española, Gobierno de España
  • iberescena
  • Convent Garden - Donostia / San Sebastián
  • REDELAE: Red eurolatinoamericana de artes escénicas

2019© copyright