Akreditazio inprimakia

AKREDITAZIO DATUAK

Ikuskizunetarako gonbidapenak

Gonbidapenak akreditazioekin batera jasoko dira, dFERIAko topagunean.
Epea amaitu ondoren (martxoak 10) jasotako erreserba eskakizunak antolakuntzaren irizpide eta erabilgarritasunari eutsi beharko dira.

Martxoak 14

Ordua Antzerkia Konpainia Antzezlana Gonbidapena
18:30 VEA TEATRO ARRIAGA ANTZOKIA AMA KURAIA

Martxoak 15

Ordua Antzerkia Konpainia Antzezlana Gonbidapena
12:00 EGIA LED SILHOUETTE CÓNCAVO CONVEXO
13:30 KUTXA KULTUR PLAZA AMAIUR LULUAGA J-AHO! II. QUIÉN ESTÁ LOCO, ¿TÚ O YO?
15:45 VEA CLUB KANPAI LATHE BIÓSAS
16:00 STM MORFEO TEATRO VIENTO PARA UN JARDINERO EN EL JARDIN DE LAS FIERAS
17:00 AZ - FUNDACIÓN SGAE GUNEA ELEFANTE ELEGANTE DREAMING JULIET
18:30 VEA TEATRO ARRIAGA ANTZOKIA MADRE CORAJE

Martxoak 16

Ordua Antzerkia Konpainia Antzezlana Gonbidapena
11:15 INTXAURRONDO TANTTAKA TEATROA UN VIAJE A AMÉRICA
13:00 EGIA ANA MORALES EN LA CUERDA FLOJA
15:45 LUGARITZ COMPANHIA DO CHAPITÓ NAPOLEÓN O EL COMPLEJO DE ÉPICO
16:00 VEA CLUB KONPAINIA UGARI / VARIAS COMPAÑÍAS ESZENA DANTZ
17:15 STM MORFEO TEATRO VIENTO PARA UN JARDINERO EN EL JARDIN DE LAS FIERAS
18:00 AZ - FUNDACIÓN SGAE GUNEA HIKA TEATROA, CLÁSICOS CONTEMPORÁNEOS SEDA
19:45 VEA ATALAYA ELEKTRA.25

Martxoak 17

Ordua Antzerkia Konpainia Antzezlana Gonbidapena
11:15 INTXAURRONDO CIA. ARTISTAS INFLAMABLES SOLOS EXTREMOS: LA MUJER TAMBIÉN EN CASA, DE LO ALTO DE ALTOS EDIFICIOS
13:00 EGIA IKER KARRERA NO PLEASURE
15:45 LUGARITZ COMPANHIA DO CHAPITÓ NAPOLEÓN O EL COMPLEJO DE ÉPICO
16:00 VEA CLUB KONPAINIA UGARI / VARIAS COMPAÑÍAS ESZENA DANTZ
17:15 STM MORFEO TEATRO VIENTO PARA UN JARDINERO EN EL JARDIN DE LAS FIERAS
18:00 AZ - FUNDACIÓN SGAE GUNEA LA ESTAMPIDA LA CRESTA DE LA OLA
19:45 VEA KUKAI DANTZA, TANTTAKA TEATROA HNUY ILLA

Martxoak 18

Ordua Antzerkia Konpainia Antzezlana Gonbidapena
09:30 INTXAURRONDO PRIMERA TOMA-CRÉMILO GOLFA
11:15 EGIA LASALA DEAD
13:00 VEA CLUB KONPAINIA UGARI / VARIAS COMPAÑÍAS BURGOS-NEW YORK DANTZ
13:00 LUGARITZ CÍA SLEEPWALK COLLECTIVE SWIMMING POOLS
16:00 VEA CLUB KONPAINIA UGARI / VARIAS COMPAÑÍAS BURGOS-NEW YORK DANTZ
16:00 LUGARITZ CÍA SLEEPWALK COLLECTIVE SWIMMING POOLS
17:15 STM MORFEO TEATRO VIENTO PARA UN JARDINERO EN EL JARDIN DE LAS FIERAS
18:00 AZ - FUNDACIÓN SGAE GUNEA K PRODUCCIONES SIVERIA
19:45 VEA METAMORPHOSIS DANCE AL DESNUDO

VEA - Victoria Eugenia Antzokia / AZ - Antzoki Zaharra-Teatro Principal / EGIA - Gazteszena / VEA CLUB - Victoria Eugenia Antzokia Club / INTXAURRONDO - Intxaurrondo K.E. / KUTXA KULTUR PLAZA - Kutxa Kultur Plaza, Tabakalera / STM - San Telmo Museoa / LUGARITZ - Imanol Larzabal Aretoa

Antolatzaileak

  • Donostia / San Sebastián - DK

Babesleak

  • Gipuzkoako Foru Aldundia, Diputación Foral de Gipuzkoa - Etorkizuna orain, Es futuro
  • Eusko Jaurlaritza Kultura eta Hizkuntza Politika Saila, Gobierno Vasco Departamento de Cultura y Política Lingüística
  • Gobierno de España, Ministerio de Cultura y Deporte

Laguntzaileak

  • Kutxa Fundazioa
  • Iberescena
  • fundación sgae fundazioa
  • Tabakalera
  • Acción Cultural Española, Gobierno de España
  • San Telmo Museoa
  • cofae
  • REDELAE: Red eurolatinoamericana de artes escénicas
  • Convent Garden - Donostia / San Sebastián
  • Festival Violeta

2021© copyright