Programazio eszenikoa

martxoak 12

Migratzaileak, Aukeran

Migratzaileak, Aukeran Dantza Konpainia

  • Ordua: 19:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia

martxoak 13

Migratzaileak, Aukeran

Migratzaileak, Aukeran Dantza Konpainia

  • Ordua: 19:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia
Fuck me, Marina Otero - Diego Astarita

Fuck me, Marina Otero

  • Ordua: 13: 19:30 - 14:12:00
  • Lekua: Gazteszena (Egia K.E.)

martxoak 14

Fuck me, Marina Otero - Diego Astarita

Fuck me, Marina Otero

  • Ordua: 13: 19:30 - 14:12:00
  • Lekua: Gazteszena (Egia K.E.)
Zarra 9.0, Adriana Bilbao

Zarra 9.0, Adriana Bilbao

  • Ordua: 13:30 (Akreditatuak Soilik)
  • Lekua: Kutxa Kultur Plaza- Tabakalera
Hegoak, Kulunka Teatro

Hegoak, Kulunka Teatro

  • Ordua: 16:45
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Mi hijo sólo camina un poco más lento, Tanttaka teatroa

Mi hijo sólo camina un poco más lento, Tanttaka Teatroa

  • Ordua: 18:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia (Dantza Aretoa)
Fake begirari tranpa, Erre produkzioak

Fake Begiari Tranpa, Erre Produkzioak

  • Ordua: 18:30
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.
El viejo y el mar, Che y moche

El viejo y el mar, Che y Moche

  • Ordua: 18:30
  • Lekua: Antzoki Zaharra
Renaissance, Elephant in the black box

Renaissance, Elephant in the black box

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia

martxoak 15

Mi hijo sólo camina un poco más lento, Tanttaka teatroa

Mi hijo sólo camina un poco más lento, Tanttaka Teatroa

  • Ordua: 18:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia (Dantza Aretoa)
Fake Trampantojo, Erre produkzioak

Fake Trampantojo, Erre Produkzioak

  • Ordua: 11:15
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.
La Tarara, Hika Teatroa

La Tarara, Hika teatroa

  • Ordua: 13:00
  • Lekua: Gazteszena (Egia K.E.)
Makers, Alakran

Makers, Compagnie L'Alakran

  • Ordua: 16:15
  • Lekua: Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
Espejismo, Kolectivo Monstrenko

Espejismos - el lado épico, Kolectivo Monstrenko

  • Ordua: 17:00
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
el rey tuerto, In Extremis

El rey tuerto, Inextremis

  • Ordua: 18:30
  • Lekua: Antzoki Zaharra
Dendu, Harrobi Dantza Bertikala Konpainia, Oreka Tx

Dendu, Harrobi Dantza Bertikala Konpainia eta Oreka TX

  • Ordua: 19:30, 23:00
  • Lekua: Kursaal Kanpoaldean
Bogumer (o hijos de lunacharski), Cia Vero Cendoya - Kiku Piñol

Bogumer (o hijos de Lunacharski), Cía Vero Cendoya

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia

martxoak 16

Mi hijo sólo camina un poco más lento, Tanttaka teatroa

Mi hijo sólo camina un poco más lento, Tanttaka Teatroa

  • Ordua: 18:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia (Dantza Aretoa)
Makers, Alakran

Makers, Compagnie L'Alakran

  • Ordua: 16:15
  • Lekua: Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
Espejismo, Kolectivo Monstrenko

Espejismos - el lado épico, Kolectivo Monstrenko

  • Ordua: 17:00
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
Ir a saturno y volver, Cultural Ment

Ir a saturno y volver, Cultural-Ment

  • Ordua: 11:15
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.
Arnasa, Organik

Arnasa, Organik / Sil Producciones

  • Ordua: 13:00
  • Lekua: Egia K.E.
Altsasua, la dramática errante

Altsasu, La Dramática errante

  • Ordua: 18:30
  • Lekua: Antzoki Zaharra
Ama, Marie de Jongh, Pio ortiz de pinedo

Ama, Marie de Jongh

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia

martxoak 17

Mi hijo sólo camina un poco más lento, Tanttaka teatroa

Mi hijo sólo camina un poco más lento, Tanttaka Teatroa

  • Ordua: 18:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia (Dantza Aretoa)
Quorum, Dantzaz, Blanca Razquin

Quo, Dantzaz

  • Ordua: 11:00
  • Lekua: Egia K.E.
De ratones y hombres, señor m

De ratones y hombres, Señor M.

  • Ordua: 13:00, 16:30
  • Lekua: Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
Desierto, Gerardo Sanz

Burgos-New York Dantz, Hainbat konpainia

  • Ordua: 13:00, 17:00
  • Lekua: Club Aretoa - Victoria Eugenia Antzokia
tu mano en la mía, lom imprebís

Tu mano en la mía, L'om Imprebís

  • Ordua: 18:30
  • Lekua: Antzoki Zaharra
¡Que salga Aristófanes!, Els Joglars

¡Que salga Aristófanes!, Els Joglars

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia
Belén Pasqualini, Nestor Barbitta

Christiane, Belén Pasqualini

  • Ordua: 9:30, 19:30
  • Lekua: Intxaurrondo K.E.

martxoak 18

¡Que salga Aristófanes!, Els Joglars

¡Que salga Aristófanes!, Els Joglars

  • Ordua: 20:30
  • Lekua: Victoria Eugenia Antzokia

Antolatzaileak

  • Donostia / San Sebastián - DK

Babesleak

  • Gipuzkoako Foru Aldundia, Diputación Foral de Gipuzkoa - Etorkizuna orain, Es futuro
  • Eusko Jaurlaritza Kultura eta Hizkuntza Politika Saila, Gobierno Vasco Departamento de Cultura y Política Lingüística
  • Gobierno de España, Ministerio de Cultura y Deporte

Laguntzaileak

  • Kutxa Fundazioa
  • Iberescena
  • fundación sgae fundazioa
  • Tabakalera
  • Acción Cultural Española, Gobierno de España
  • San Telmo Museoa
  • cofae
  • Etxepare Euskal Institutua
  • REDELAE: Red eurolatinoamericana de artes escénicas
  • Convent Garden - Donostia / San Sebastián

2022© copyright